Американські вчені дійшли висновку, що щоденне вживання йогурту може знизити ризик виникнення діабету ІІ типу.

Про це написав портал "Новини Ю".

Фахівці провели масу експериментів, у яких взяли участь понад 120 тисяч американців. Учасникам провели анкетування, яке стосується режиму харчування, переваг у їжі, стилю життя. Крім цього, в анкеті вказували випадки виникнення гострої і хронічної патології, у тому числі й цукрового діабету.

У 51,5 тисячі чоловіків і 117,9 тисячі жінок професійна діяльність була пов'язана з медициною. Вік учасників коливався від 40 до 75 років.

У кінці експерименту вчені встановили, що порція свіжого йогурту без добавок значно знижує ризик виникнення цукрового діабету. Ця цифра дійшла до позначки в 20%.

Популярні новини зараз
Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Читайте також: Художниця створює "живі" татуювання

Як раніше повідомляв портал "Знай", у спробі завоювати прихильність шанувальників здорового харчування, ресторан McDonald's відмовиться від декількох шкідливих інгредієнтів в своїх найпопулярніших стравах.