У столиці травмувався черговий "зачепер". Цього разу з даху електропоїзда зняли дівчину-підлітка.
Нещасний випадок стався у Дніпровському районі на станції Київ-Дніпровський, повідомляє УНН.
13-річна дівчинка залізла на дах, де її вразило струмом.
Читайте також: 14-річна дівчина загинула під колесами київської електрички
У результаті, вона отримала опіки 45% тіла.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", наприкінці серпня київський "зачепер" обпалив половину тіла.