"Динамо" U-19 впевнено стартувало у юнацькій Лізі Чемпіонів. Команда Юрія Мороза розбила італійський "Наполі" з рахунком 4:1.

Динамівські хлопці розпочали дуель не надто вдало - на 25 хвилині матчу Алібеков забив автогол після плутанини у штрафному майданчику. Однак після перерви київська команда зібралася із силами та знищила суперника.

Після голів Русина на 50 та Михайличенка на 55 хвилинах матчах "Динамо" вийшло уперед. Русин відзначився дублем на 77 хвилині гри, а за 9 хвилин до кінця неаполітанців добив Лєднєв.

Сьогодні о 21:45 основна команда "Динамо" розпочне єврокубковий сезон грою проти "Наполі". Букмекери вважають підопічних Реброва аутсайдерами гри.

Портал "Знай.ua" писав про шанси домашньої арени "Динамо" прийняти фінал Ліги Чемпіонів. Вирішальний матч головного футбольного турніру Європи може відбутися на "Олімпійському" у 2018 році.