Впродовж квітня із шахт, що знаходяться на території АТО, вивезуть близько півмільйона тонн вугілля найдефіцитнішої марки - антрацит. Його передадуть на склади теплоелектростанцій України.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин. Він запевнив, що логістику налагоджено і проблем із вивозом паливної сировини не буде. На сьогодні запаси вугілля на складах вітчизняних ТЕС є вкрай низькими і складають лише 200 тисяч тонн.

Матеріал по темі: Захарченко "віджав" шахту ім. Засядька у нардепа Звягільського

Нагадаємо, що на початку грудня минулого року по всій території України почалися відключення світла. Основні причини - нестача вугілля на ТЕС та ремонт Запорізької електростанції. Тоді ж в Міністерстві економіки повідомили про те, що на складах організації "Вугілля України", яка знаходиться на території Донбасу, є майже 2 мільйона тонн сировини. Її планували вивезти звідти, як тільки з'являться технічні можливості.

У січні поточного року українська влада заборонила перевезення вугілля із зони АТО будь-яким автомобільним транспортом. Дозволено лише вивозити потягами окремих операторів.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Показати ще