Американський користувач YouTube під ніком ZaziNombies спеціалізується на складанні зброї з комп'ютерних відеоігор. Для цього він використовує зовсім не стандартні матеріали. Зброю він збирає за допомогою кубиків від конструктора LEGO.

Цього разу американцеві вдалося створити зразок, який перевершив всі його попередні творіння. На збірку зброї у нього пішло всього 1200 кубиків конструктора. Крім ефектного зовнішнього вигляду, вона ще й працює. "Легозбройовий майстер" створив метрову репліку вогнемета "Purifier". Його можна побачити у відомій комп'ютерній грі "Call of Duty" Black Ops 3. В цьому шутері такий вогнемет є смертоносною зброєю. Він поєднує в собі дві важливі якості - низький шум і завдає значних пошкоджень на близьких дистанціях.

Читай також: Китайську армію оснастять лазерною зброєю

LEGO-модель зовні виглядала б дуже переконливо, навіть якщо б її не наділили здатністю вивергати полум'яний потік. У вогнемета відсутній справжній бак з паливом. Але його передню частину оснастили спеціальної деталлю. Вона підпалюється і після цього через неї розбризкується аерозоль. Ця система імітує захоплююче вогненне свавілля.

Популярні новини зараз

Порошенко зламав камеру оператора біля суду - простягнув руку і....

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мам посивіла, село ридає

У Польщі підпалили заробітчан з України

Показати ще