Тепер з Троещини до Позняків жителі та гості столицы зможуть добиратись значно швидше та не стояти в велетенських заторах. А все через те, що на цьому відрізку дороги з'являться додаткові смуги саме для громадського транспорту.

Додаткові транспортні смуги планують організувати на маршруті від Троєщини до станції метро "Харківська", в тому числі на пр. Маяковського, повідомляють "Весті".

"Це дозволить скоротити час у дорозі між самими густонаселеними районами на лівому березі", - розповів заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

КМДА також плануються відділені смуги від Троєщини до Севастопольської площі. Цей маршрут в перспективі повинен перевозити 141 тисяч чоловік в день.

За прогнозами, це зменшить час проїзду майже в три рази - до 20 хвилин.

Популярні новини зараз
З 1 по 5 грудня: "Газмережі" терміново попередили споживачів Як з 1 грудня в Україні зміняться тарифи на світло, газ, воду та тепло Росіянка намагалася підірвати дітей у школі: подруга "злила" всю таємницю про алкоголізм Над бідними пенсіонерами зжаляться: в 2024 році буде додаткова підтримка
Показати ще

Читайте також: У Києві "Хюндай" вилетів на тротуар і збив велосипедиста

Нагадаємо, що КП "Київпастранс" планує до кінця 2016 року обладнати електронними табло більше 150 зупинок, які будуть відображати час прибуття громадського транспорту.