З пікетом до Київської міської державної адміністрації сьогодні по обіді вийшли столичні зоозахисники. Вони стверджують, що міська влада хоче знищити комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Підприємство та небайдужі волонтери стверджують, що за рік в лікарні стерилізують до 7 тисяч бездомних тварин.

"Міська влада хоче об'єднати відразу три комунальних підприємства в одне – притулок для тварин, Центр ідентифікації тварин та лікарню ветеринарної медицини. Лікарня отримувала завжди найменшу дотацію з бюджету. Стерилізували тварин волонтери на кошти європейських спонсорів. Якщо три підприємства об'єднають в одне, європейці просто не допомагатимуть місту з стерилізацією", - каже представник європейської зоозахисної організації Поліна Полісер.

Активісти стверджують, що міська влада не зважає на той факт, що з європейськими спонсорами домовлялась особисто головний лікар лікарні ветеринарної медицини Ірина Макаріна.

"Ми знаємо, що міська влада вже прийняла рішення звільнити керівника лікарні Ірину Макаріну. Уже навіть знайшли привід – вона веде не електронний реєстр тварин, а зазначає усі дані у журналі ручкою. Тепер нам міська влада розповідає, що таким чином Макаріна сприяє корупції. Усі волонтери, які займаються тваринами у Києві обурені такою непрозорою схемою – об'єднати три комунальних підприємства в одне. Європейцям це не подобається", - каже Поліна Полісер.

За словами волонтерів, які взяли участь у мітингу, якщо європейські благодійники відмовляться оплачувати стерилізацію столичних тварин, за кілька років їх чисельність зросте в кілька разів. Сьогодні за приблизними оцінками у Києві до 10 тисяч бездомних тварин.

Популярні новини зараз

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Ми намагаємося зробити все, аби оптимізувати роботу комунальних підприємств. Стосовно бездомних тварин, то ми намагаємося посилити контроль за ними. І реорганізація підприємств тільки цьому сприятиме. Стосовно новоствореного підприємства, ми вже звернулися у Київраду аби оголосити конкурс на заміщення посади керівника", - каже Дмитро Білоцерківець, керівник департаменту міського благоустрою по збереженню навколишнього середовища при КМДА