12 липня 2016 року авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" розширили ятір внутрішніх рейсів й розпочали виконувати регулярні польоти между Києвом та Чернівцямі. За квиток на новий рейс українцям доведеться "викласти" чималу сумму- 1126 гривень.

"Как сообщила пресс-служба авиакомпании в четверг, рейсы, связывающие Киев и Черновцы, будут выполняться ежедневно на современных самолетах Embraer 145 с двумя классами обслуживания – бизнес и экономическим. Вылет из Киева в 20:00, прибытие в Черновцы – в 21:00. Обратно вылет в 07:00, прибытие в Киев – в 08:00". - повідомили в прес-службі авіакомпанії.

Ціна квитка економічного класу в обидва боки з урахуванням всіх зборів і податків становить від 1126 грн (або близько $ 45 за курсом НБУ на 16 червня, при цьому ціни можуть змінюватися в залежності від коливань курсу).

Читайте також: Українська розвідка розсекретила російських диверсантів

Зазначимо, що зі стартом нових рейсів кількість пунктів МАУ в Україні зросте до дев'яти і включатиме Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Вінницю та Чернівці