У Києві громадські інспектори та керівники органів самоорганізації населення штрафуватимуть мешканців, які смітять у місті. Відтепер за викинуте сміття повз урну доведеться заплатити 22 тисячі гривень.

У столичному сквері представники Київської адміністрації демонструють, як культурно відпочивати на природі і водночас презентували законодавчу ініціативу про збільшення штрафів за порушення благоустрою до 22 тисяч гривень, повідомляє "Канал 24".

Столична влада також планує впровадити спеціальну систему контролю за благоустроєм. Вона фіксуватиме порушників на мобільний пристрій.

Читайте також: Через прорив магістралі кияни залишились без води

Кияни сприйняли таку ініціативу вороже. Багато з них вважає, що окрім сміття в місті є важливіші проблеми. Жителі столиці впевнені, що замість того щоб штрафи збільшувати, краще б чиновники вирішували реальні проблеми та піднімали зарплати та пенсії.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще