Голова Національної поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що серед всіх злочинів, які здійснюються в столиці, кількість крадіжок лідирує і у 2016 році вона склала рекордних 25 тисяч в той час, як, приміром, кількість вбивств значно скоротилася: із 54 в минулому році до 43 - у цьому році.

"Ми фіксуємо особливо велике зростання некваліфікованих злочинів – це крадіжки з автомобілів, крадіжки, грабежі на вулицях, кишенькові крадіжки. Але це все йде з 2013-го року", - повідомив Крищенко і додав, що кількість важких злочинів дещо зменшилась.

"Якщо ж брати тяжкі злочини, такі як вбивства, тяжкі тілесні ушкодження, то їх, навпаки, стає менше. За нашими даними, за першу половину 2016-го року зареєстровано 43 вбивства, торік за цей же період було 54. Тяжких навмисних ушкоджень на цей період торік було 63, зараз 57, із смертю – відповідно, 15 та 14. І розкриваються вони практично, як і минулого року, на 90%", - розповів Крищенко для видання Главком.

Читати також: Усунути Порошенка можна і без імпічменту

Крищенко зауважив, що ріст злочинності в Києві передовсім пов'язаний із збільшенням кількості переселенців із Донецької, Луганської областей та Криму.