За повідомлення в міліцію завідомо недостовірних відомостей про "замінування", громадянину, яка вчинила правопорушення, доведеться "розщедритися" щонайменше на 13 тисяч гривень. Про це повідомляє "Перший Криворізький", з посиланням на інформацію Криворізької місцевої прокуратури №2.

"За вчинення такого кримінального злочину передбачена відповідальність аж до позбавлення волі від двох років. ... Крім того, витрати на залучення бригади медичної допомоги і бригади пожежно-рятувального загону складають близько 13 тисяч гривень", - повідомили в держоргані.

Читайте також: У столичному метро побоюються терактів

Йдеться про кримінальне правопорушення за частиною першою статті 259 Кримінального кодексу України - "Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху", що буде інкриміновано порушникам, в разі їх затримання.

"Часто неповнолітні скоюють кримінальні злочини, помилково вважаючи, що про їх діяннях ніхто не дізнається", - відзначають в прокуратурі. Повідомляється також, що зазначені витрати підлягають стягненню з особи, яка вчинила злочин даної категорії.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Марина Боржемська розповіла про зміни в особистому житті на Старий Новий рік: "Ще один шанс"

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Показати ще