Суд відхилив клопотання прокурора Київської місцевої прокуратури відносно арешту земельної ділянки на Позняках, де розташовується озеро Качине.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське радіо".

Прокурор Олександр Такташов вважає, що документи були отримані забудовником КП "Житлоінвестбуд-УКБ" і правокористувачем КП "Київське інвестиційне агентство" з порушеннями. Згідно закону потрібно провести додаткові екологічні експертизи для усунення розбіжностей в поглядах на цю справу і запобігти конфлікту, який вже почав розгортатися навколо озера.

Читайте також: Новонароджених киян називають Оскарами та Аріанами

Суддя Ірина Цимбал розглянула клопотання прокуратури, а також заперечення на нього представників забудовника і відмовила в ньому. Таке рішення суддя аргументувала тим, що прокуратура не надала необхідних обґрунтувань на користь незаконного шляху отримання цієї земельної ділянки.

Популярні новини зараз

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

850 тисяч гривень за підроблений сертифікат: глава МОЗ Віктор Ляшко озвучив нові штрафи

Показати ще

Забудовник аргументує своє право розпорядженням КМДА від 26 грудня 2014 № +1538, а також рішенням Київської міської ради від 26 грудня 2014 року № 767/767 за підписом Віталія Кличка, а також листом Науково-дослідного центру екологічної безпеки і природокористування до директора КП "Жітлоінвестбуд- УКБ ". Цей лист заперечує існування озера Качиного в Києві.

В листі від Управління водних ресурсів у Києві та області, вказано: "... цей водойму - є озером, яке з'єднане колектором з озером на протилежному боці вулиці Здолбунівська. Проектні рішення по ліквідації даного водного об'єкта не узгоджувалися з органами водного господарства ".

Нагадаємо, знищити озеро хоче комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ", яким керує депутат Київради від промерської фракції В'ячеслав Непоп.