Представники організації PETA ("Люди за етичне поводження з тваринами") викупили частину акцій модного будинку Prada. Цей крок дозволить зоозахисникам брати участь в зборах акціонерів.

Як повідомляє Lenta.ru, мета представників PETA - поставити питання про припинення провадження сумок зі шкіри страусів.

Читайте також: В українському заповіднику від голоду гинуть тварини

"PETA переносить місце битви проти жорстокого поводження з тваринами прямо в зал засідань ради директорів Prada", - оголосили свою позицію зоозахисники. Від представників модного будинку поки не надійшло ніяких коментарів.

Відзначимо, що PETA - організація, яка веде боротьбу за права тварин. Вона заснована в 1980 році, штаб-квартира розташовується в американському місті Норфолк (штат Вірджинія).

Популярні новини зараз
Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку Гороскоп на літо-2025 для всіх знаків Зодіаку: Рибам не реагувати на колишніх, а Водоліям можна втекти Штурмовики і піхота? Куди будуть мобілізувати після 50 років Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Показати ще