Жителі Великої Доброні вирішили не чекати допомоги від держави і взялися самостійно ремонтувати дороги.

Про це повідомляє Мukachevo.net. З такою ініціативою виступив місцевий підприємець. Для проведення ремонту створили громадську організацію "Регіональний розвиток Великої Доброні". Частину фінансування виділив угорський фонд "Підтримка малих міст", частину - сама організація.

До громадської ініціативи приєдналися близько 30 жителів. Вони за вісім днів відремонтували проїжджу частину, забетонували тротуари і очистили дренажні канали на одній вулиці. Пізніше чисельність людей росла і масштаби ремонту стали збільшуватися.

Вартість ремонтних робіт виявилася значно нижче, ніж це б робила держава. Вартість квадратного метра дороги склала 125 гривень. Це в три рази дешевше, ніж такий ремонт виконували б державні організації.

Нагадаємо, на ремонт доріг в Києві планують витратити в 2016 році 1,520 мільярдів гривень.

Популярні новини зараз
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад" Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни "Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Показати ще

Підготував: Олександр Майер