Депутати села Калини на Закарпатті вирішили перейменувати вулицю Джона Леннона, яка ще недавно була вулицею Леніна, в Слов'янську.

Місяць тому, 2 березня, на офіційному сайті глави Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з'явилося розпорядження: "Вулицю Леніна в селі Калини Тячівського району перейменовано на вул. Джона Леннона (співак і композитор, учасник групи "Бітлз")".

Зроблено це було в рамках декомунізації і тому, що місцеві депутати до призначеного терміну так і не змогли мирно домовитися про нову назву.

Потім, як розповів газеті "Вєсті" директор Департаменту комунікацій Закарпатської ОДА Ярослав Галас, збори місцевих депутатів відбулися знову.

Читайте також: Хакери атакували Москаля за критику подій в Мукачевому

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

"Депутати вирішили написати лист Москалю з проханням внести зміни в розпорядження і назвати вулицю Слов'янською", - зазначає чиновник, не будучи впевненим, чи погодиться на це голова Закарпатської ОДА.

"Геннадій Москаль сказав, що з бюджету виділить селу гроші на асфальтування цієї вулиці, але тільки в тому випадку якщо вона буде імені Джона Леннона. Якщо ні, то нехай асфальтують її за свій рахунок", - пояснює Галас.