Камери зовнішнього спостереження зафіксували момент закладки бомби під машину відомого екс-журналіста видання "Українська правда" Павла Шеремета, раніше загиблого в результаті вибуху.

Про це повідомляє українське видання "Дзеркало тижня".

США відгукнулися на прохання Президента України Петра Порошенка і прислали до Києва агентів Федерального бюро розслідувань. Фахівці прибули для допомоги в розслідуванні і експертизах.

Читайте також: Усі версії вбивства Павла Шеремета

Нагадаємо, вбивство журналіста інтернет-видання Павла Шеремета кваліфіковане за статтею "умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб". На місці події продовжують працювати слідчо-оперативні групи Головного та районного управлінь поліції, працівники апарату прокуратури міста, процесуальні керівники.

Популярні новини зараз
Після дрібних банкнот візьмуться за великі: які гривні вилучать з обігу Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: чому отримають надбавку лише у червні Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще