Відома американська компанія, що видає комікси, Marvel замінила Залізну людину Тоні Старка на чорношкіру жінку на ім'я Рірі Вільямс. Про це розповів сам автор коміксів Брайан Майкл Бендіс.

Тоні Старка змушують "піти у відставку" події Громадянської війни, які йому, на жаль, вже не під силу, та ще й особисті проблеми. Такою інформацією поділився портал "meduza".

Стало відомо, що, за сюжетом, Рорі - вундеркінд. Вона вступила в 15 років до Массачусетського технологічного інституту. Перебуваючи в гуртожитку, дівчина спроектувала нову версію костюма Залізної людини, яка виявилася набагато краще, ніж була до цього у Тоні.

Автор коміксів розповів, що ідея прийшла йому кілька років тому, по ній він і створив героїню. Дівчина з трагічною долею знаходить в собі сили жити далі і розвиватися.

За сюжетом, у звичайному житті Тоні Старк справжній мачо, бізнесмен, а найголовніше геніальний винахідник. Свій костюм він придумав, перебуваючи в полоні, де його примушували створити зброю масового ураження.

В результаті замість зброї Тоні зробив свій унікальний костюм-броню і таким чином утік від загарбників.

Читайте також: 6 фільмів, які варто побачити цього тижня

Раніше повідомлялось, що "Гаррі Поттер" замінить чарівну паличку пістолетом. У новому фільмі Деніел Редкліфф зіграв агента під прикриттям. У мережі вже з'явився офіційний трейлер фільму про неонацистів "Імперія".