90-річна Норма замість лікування раку вирішила відправитися подорожувати по країні. Старенька вважає, що останній період свого життя потрібно провести максимально приємно. Про це повідомили glunews.

Мешканка Мічігану недавно відзначила своє 90-річчя. Американка вирішила відправитися в поїздку по всій країні.

Через 2 дні після смерті чоловіка Норма дізналася, що у неї рак. Лікарі запропонували жінці кілька варіантів лікування. Але 90-річна американка відмовилася від лікування, заявивши, що вона відправляється в подорож.

Син Тім і невістка Реммі Норми володіють власним будинком на колесах. Вони і запросили жінку в поїздку, де знаходяться вже півроку.

Мандрівники відвідують багато цікавих місць, милуються незвичайними картинами природи. За прогнозами Нормі залишилося не більше одного року, але вона не переживає з цього приводу.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Читайте також: Як коти гіпнотизують своїм таємничим поглядом (фото)

Нагадуємо, 86-річна американка Місіс Лі продала все своє майно, щоб жити на круїзному лайнері.