До міського голови Запоріжжя з офіційним листом звернувся директор обласного благодійного фонду "Гендер Зед" Ростислав Мілевський та попросив посприяти тому, щоб депутат від "Самопомочі" Олег Корольов пройшов спеціальну психіатричну експертизу, повідомляє сайт Центру інформації про права людини.

Таке звернення викликане виступом депутата на сесії міськради, під час якого Корольов звернувся до мера з вимогою змінити вигляд огорожі на Правобережному пляжі Запоріжжя, пофарбованої у різні кольори веселки. Депутат в цьому побачив "гей-пропаганду", що дуже обурило представників ЛГБТ-руху.

Але найбільше, як видно зі звернення, організацію "Гендер Зед" обурило те, що Корольов говорив про "протистояння ЛГБТ та патріотів". Мілевський заявив, що серед представників та представниць запорізької ЛГБТ-спільноти дуже важко віднайти не патріотів і що рівень патріотизму не залежить від сексуальної орієнтації людини.

Дискусія на тему кольорів цієї огорожі почалося з того, що Олег Корольов на сесійному засіданні 25 серпня зачитав звернення від представників однієї з громадських організації, які скаржилися на представників ЛГБТ-руху за те, що вони пофарбували паркан на пляжі у кольори прапору секс-меншинств. На що йому представниця підприємства "Титан", яке фарбувало паркан, відповіла, що кольори веселки - це просто кольори веселки, і жодного ЛГБТ-підтексту в цьому немає.

А коли мер Запоріжжя Володимир Буряк поцікавився в самого Корольова, який колір він вважає доречним, той відповів, що будь-який, "але не кольори ЛГБТ".

Популярні новини зараз
Як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий аспект Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Оскільки прапор ЛГБТ-руху містить всі кольори веселки, то важко собі уявити, якого ж кольору мав би бути паркан.

А з іншого боку, асоціювати некомпетентного чиновника з людьми з психічними порушеннями, також не дуже коректно.

Поки скандал між представниками ЛГБТ-руху і депутатом наростає, паркан в Запоріжжі залишається різнокольоровим. Якщо ж його таки перефарбують, ми обов'язково повідомимо вам, в який колір.