Міністр соціальної політики Андрій Рева впевнений, що всі пільги, якими сьогодні користуються при сплаті податків аграрії, вже зараз потрібно скасувати, адже їхня пенсія також напряму залежатиме від цього внеску. Відповідаючи на запитання журналіста, Рева наголосив, що аграрії платитимуть, як всі.

"Хвилиночку, що значить аграріями? Коли їм виповнюється 60 років, вони всі йдуть в Пенсійний фонд чи ні? Ми ж не просимо підвищити їм податки. Ми хочемо, щоб вони отримували пенсію. Якщо хтось в парламенті кричить "геть!", то ми повинні сказати: "Подивіться на цих людей, хто кричить, вони хочуть, щоб ви не отримували пенсію.

Читати також: Кабмін обкладе податком ще 2,5 млн громадян України

Тому що якщо ви не платите ЄСВ, у вас немає страхового стажу, ви не маєте права на пенсію". А от ті, хто кричать "геть!", вони якраз будуть отримувати пенсію і непогану. Тому в даному випадку вимога, щоб ЄСВ платили всі працюючі – абсолютно нормальна, законна вимога. Я думаю, що її підтримає все суспільство", - розповів Рева під час інтерв'ю для видання "Українська правда".

Нагадаємо, у звіті МВФ міститься рекомендація, за якою систему оподаткування має бути спрощено з ліквідацією її пільгового характеру, шляхом виключення з неї всіх юридичних осіб та платників ПДВ.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Показати ще