Яких тільки рекордів за шістдесят років не було внесено у Книгу рекордів Гіннеса. Здається, вже неможливо утнути щось таке, до чого ніхто раніше не додумався. Але як показує практика, божевільні ідеї, що згодом трансформуються у черговий запис у згаданій книзі, продовжують народжуватися й успішно реалізовуватися.

Підтвердженням тому слугує останній рекорд, який встановили у Німеччині, пише DW. У містечку Майнц 269 людей встановили рекорд з масового лежання в гамаках.

Для цього всі учасники заходу залізли у гамаки, розвішані на набережній Рейну, і пролежали у них рівно п'ять хвилин, наспівуючи веселих пісень.

Представниця Книги рекордів Гіннесса підтвердила, що все пройшло відповідно до вимог, тобто рекорд був визнаний.

Читайте також: Претендент на титул найбільшого собаки світу спить по 22 години на добу

Популярні новини зараз

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Показати ще

Славнозвісна книга найнеймовірніших досягнень була започаткована броварнею Гіннес після суперечки між директором броварні Х'ю Бівером та його друзями-мисливцями про найшвидші види європейської дичини. Ця справа була досліджена Россом та Норісом Маквіртером, братами-близнюками, які були відомими британськими атлетами та журналістами. Вони володіли агентством з дослідження фактів у Лондоні.

Коли книга, що тоді називалась "Книга надзвичайного Гіннеса", стала несподіваним хітом, було надруковано багато нових видань. Згодом її стали перевидавати щороку у жовтні, до різдвяного розпродажу.