Заступник мера Києва Геннадій Пліс став героєм численних "фотожаб" в Facebook.

Висміювати Пліса почали через фотографії в підземному переході на Дорогожичах, стіни якого недавно розписали пейзажами українського села.

Чиновник опублікував знімок з підписом "ось такими мають бути і інші підземні переходи ..." в Facebook.

Перший "мем" з'явився на сторінці в соцмережі київського архітектора Даші Недожин, яка і розпочала акцію.

Популярні новини зараз
Примусова висилка українських чоловіків із Польщі: експерт пояснив, чи час збирати валізи Жорсткі графіки відключення світла: українців приголомшили прогнозом Школярам хочуть додати рік навчання: мають краще знати українську Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться
Показати ще

Posted by Dasha Nedozim on Wednesday, 31 August 2016

Однак, на думку городян замість розмальовування підземних переходів, міській владі слід було б подбати про зручність людей з інвалідністю, батьків з колясками, інших киян, яким складно долати підземні переходи.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", в столиці відсутня повноцінна система утилізації відходів, через що у всіх районах міста виникають стихійні звалища.