Завтра з 05:00 до 20:00 проспект Голосіївський в Києві перекриють. Відразу може здатися, що це через події, пов'язані з 9 травня, але ні - комунальна корпорація "Київавтодор" буде вдосконалювати асфальтне покриття на проспекті. Ремонтні роботи проведуть на такій території - від ділянки будинку № 59 на Голосіївському проспекті до провулка Ужгородського.

"Під час проведення ремонтних робіт рух автотранспорту на даній ділянці повністю обмежать", - йдеться в прес-службі столичної мерії.

Прес-секретарі нагадують, що це не єдині ремонтні роботи, які в даний момент будуть проводитися. Виявляється, що 9 травня 2016 з 08:00 до 20:00 КК "Київавтодор" буде також ремонтувати асфальт на бульварі Тараса Шевченка на ділянці від вулиці Володимирської до вулиці Симона Петлюри. Рух транспорту на цій ділянці обмежать, але не повністю. Столичних жителів закликають з розумінням поставитися до ситуації і пам'ятати, що всі ремонти в місті проводять з метою поліпшити їхнє життя.

Незважаючи на вимушені заходи, пов'язані з ремонтними процедурами, рух транспорту в столиці і так обмежать. Сьогодні для забезпечення нормального курсування автобусів та іншого транспорту до Південного кладовища на 23 км автодороги Київ-Одеса, праву смугу обмежать для руху.

Читайте також: Через погіршення погодних умов поліція просить бути уважними на дорогах

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Нагадаємо, що на метро "Вокзальна" проводяться ремонтні роботи. Обіцяють незабаром відкрити додатковий вхід на станцію.