Через футбольний матч, який відбудеться в суботу 20 серпня, можуть обмежити вхід до трьох станцій київського метро, інформує прес-служба метрополітену.

"Для рівномірного вивезення людей, можуть бути деякі обмеження на вхід до станцій "Олімпійська", "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого", - йдеться в повідомленні.

Також для якісного обслуговування збільшеного пасажиропотоку у графіку руху було передбачено додаткові поїзди після закінчення гри.

Нагадаємо, що 20 серпня, на НСК "Олімпійський" відбудеться футбольний матч "Динамо" - "Волинь".

Як раніше повідомляв портал "Знай", рятувальники 19 серпня попередили про низьку видимість на дорогах Києва та області.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 27 листопада: кар'єрне зростання Тельців, гармонія Левів та вплив Стрільців Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою Зимові 6 500 гривень: як оформити та чи можна витратити на продукти "Ощадбанк" блокуватиме картки з 1 січня: хто може втратити доступ до коштів
Показати ще