Легендарному українському співаку, фронтмену гурту "Скрябін" сьогодні виповнилося б 48 років. До дня народження Андрія Кузьменка портал Znaj.ua підібрав кращі цитати життєрадісного Кузьми, який назавжди запам'ятається оптимістом та відвертою людиною

1. "Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робим зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє"

2. "Google вмер після питання: "Де в Перемишлянах знайти проститутку-негритоску"

3. "Якщо у вас немає гармонії — то беріть гармонь і гармонуйте!"

4. "Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна. Такий собі садомазохізм в генах…"

Популярні новини зараз
"Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

5. "Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не треба якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який маємо, щоб почувати себе краще"

6. "Поки китайці побудували Велику китайську стіну, вони попутно винайшли будівельну тачку. Ще протягом якогось часу вони винайшли порох, папір і кучу всяких різноманітних речей. А українці тим часом винайшли дачу, і до сих пір думають, що з нею робити"

Читайте також: Кузьма Скрябін загинув у ДТП

7. "Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові"

Нагадаємо, Андрій Кузьменко трагічно загинув в аварії. Він потрапив у ДТП на Дніпропетровщині.