Жебрівський або збожеволів, або готується до відставки – політолог

поділитись
Повертати окуповані території Донбасу треба шляхом великої війни з Росією, вважає Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Повертати окуповані території Донбасу треба шляхом великої війни з Росією, вважає Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Це буде відкрита серйозна війна між Росією і Україною. Я готовий і, в принципі, хотів би цього всього, тому що я чітко бачу – вибори, не вибори, але поки не буде стояти гарнізону українського війська в Донецьку, в Сніжному, в Торезі, поки не буде введена військово-цивільна адміністрація, яка насправді нав'яже нормальний, демократичний порядок денний для тих людей, то нам дуже довго буде витягувати їх з того анабіозу, в який їх завели Захарченко і Плотницький, а фактично Путін", – сказав він.

"Подібного роду заяви чиновники роблять у двох випадках: або втративши розум, або знаючи про те, що готується їх відставка. Я не знаю, який із варіантів справедливий у випадку з Жебрівським. Хоча буває так, що обидва варіанти не суперечать один одному" - висловив думку український політолог Константин Бондаренко на Facebook-сторінці.

Читайте також: Білорусія визнала Крим російським

На думку Жебрівського, "на сьогоднішній день українська армія є боєздатною і готова за два тижні очистити територію, тимчасово окуповану російськими терористичними військами". Також за його словами, "Росія готова ввести свої війська в достатньо серйозних об'ємах і готова бомбардувати всю Донеччину і не тільки Донеччину".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
війна, Константин Бондаренко, Павло Жебрівський, Росія, Україна
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018