До відділу судових приставів по Жовтневому округу російського Архангельська через ухилення від сплати штрафу в 300 рублів доставили Жерара Депардьє.

Повідомляється, що чоловік допустив порушення при наданні документів в державні органи, пише Life.ru з посиланням на сайт відомства.

Правда, фігурантом справи став не відомий французький актор, а місцевий житель, котрого раніше звали Андрій Христофоров. Починаючи з 2003 року, він уже понад 20 разів міняв своє ім'я в паспорті, встигнувши побувати і Володимиром Путіним, і Дмитром Медведєвим.

Часта зміна імен і паспортів призвела до того, що чоловік настільки заплутався у своїх документах та припустився помилки при складанні анкети для одного з державних органів. Це і спровокувало штраф. Таке покарання було призначено йому судом за ст. 15.33 КоАП РФ "Порушення встановлених законодавством Російської Федерації про обов'язкове соціальне страхування порядку і строків подання документів і (або) інших відомостей до органів державних позабюджетних фондів.

Читайте також: Росія нарахувала по "боргу Януковича" $62 млн відсотків

У відомстві пояснили, що добровільно виконувати свої зобов'язання по оплаті штрафу чоловік не поспішав, на прийом не приходив. Саме тому він і був примусово доставлений до судових приставів.

На російського Депардьє завели ще одне адміністративне провадження за статтею 20.25 КоАП РФ "Ухилення від виконання адміністративного покарання". Суд призначив йому покарання у вигляді подвоєння штрафу. Тепер він зобов'язаний виплатити шістсот карбованців.