Мешканка Ірану Дарія Сафарі влаштувала на стадіоні в Ріо протест проти рідної держави. Організатори Олімпіади заборонили жінці знаходитись на трибунах із політичними плакатами та вигнали її.

Як пише BBC, Сафарі прибула на матч підтримати волейбольну збірну Ірану в матчі проти Єгипту. Жінка попросила на плакаті владу рідної країни дозволити жінкам ходити на стадіони, але виявилось, що жінкам не можна висловлювати свою думку навіть у Бразилії.

До жінки підійшли працівники стадіону та вимагали залишити захід. Активістка відмовилась, але її все ж змусили припинити акцію. Організатори Олімпіади не бажають бачити політичні лозунги на трибунах.

Дарія Сафарі народилась в Ірані, але зараз мешкає в Бельгії та бореться за права співвітчизниць. Закон, який забороняє жінкам ходити на спортивні події, вийшов в Ірані у 1979 році.

Портал "Знай" писав про єгипетських волейболісток на Олімпійських іграх. Дівчата зіграли в мусульманських купальниках і стали зірками соцмереж.

Популярні новини зараз
Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще