Художник і скульптор із Лондона Майкл Джеймс Талбот любить використовувати бронзу для виготовлення власних творів мистецтва. Його надихає греко-римська міфологія та форми людського тіла.

Велика частину його мистецтва займає робота над жіночим образом. Їхні постаті немов випливають з твердих листів бронзи. Всі роботи британського художника відрізняються значними розмірами. Висота деяких скульптур досягають 1,8 м. У його роботах гармонійно поєднуються жіночі тіла з абстрактними формами.

Читайте також: Акварельні татуювання від корейських майстрів (фото)

Це допомагає Джеймсу Талботу досягти максимальної глибини відображення своєї думки. А тіло людини, за його словами, є для нього нескінченним джерелом натхнення. Також для створення своїх сюрреалістичних скульптур він використовує натуральний камінь, гіпс, глину і багато інших матеріалів.

Нагадаємо, американський художник Дерріл Кокс дає друге життя деревам в мистецтві. Він майстерно поєднує гілки і коріння орегонських дерев з багато декорованими старовинними рамами. В результаті виходять незвичайні художні об'єкти з чистими, симетричними лініями. Рамки природним чином поєднуються зі звивистими формами живої природи.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Показати ще