Група вчених під керівництвом нейробіолога Ніколь Праус (Nicole Prause) спростувала теорію Зігмунда Фрейда про зв'язок різних типів оргазму з психологічним благополуччям і якістю сексуальних стосунків. Про це повідомляє The Independent.

У дослідженні взяли участь 88 жінок у віці від 18 до 53 років. Добровольці заповнювали анкети, в яких повідомляли, як часто вони страждають від депресії та інших психічних розладів. Також вони вказували, якого типу оргазм вони найчастіше відчувають.

Після опитування учасниць попросили подивитися серію еротичних і нейтральних відеороликів тривалістю 20 секунд. Під час перегляду відео жінки повинні були свідомо зменшити або збільшити рівень свого сексуального збудження.

Дослідження встановило, що жінки, які відчувають найчастіше кліторальний оргазм, легше збуджуються і відчувають підвищений статевий потяг. Такі результати суперечать концепції Фрейда, яку розвинули вчені Стюарт Броуді (Stuart Brody) і Руї Мігель Коста (Rui Miguel Costa). На їхню думку, жінка, яка відчуває невагінальний оргазм, сексуально незадоволена і має психологічні проблеми.

Як повідомляв сайт Знай.ua, психологи встановили скільки сексу потрібно для щастя

Популярні новини зараз

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще