Журналіст видання "1+1" Олександр Дубинський поділився фотографіями розкішного маєтку губернатора Одеської області Михайло Саакашвілі, автором яких є є його колега - журналіст Євген Плінський. Майбутня вілла стоїть не добудованою, однак, на думку Дубинського, після роботи в Україні гроші на її завершення в Саакашвілі будуть.

"Кажуть, дуже скоро пан Саакашвілі може дійсно стати в Україні "символом". У сенсі, звалити назад, в Грузію. Його грузинська партія на цих виборах може отримати хороші результати. І навіть в Адміністрації Президента кажуть, що у випадку вдалого для всіх збігу обставин "реформатор" може протягом 3 місяців відбуде на батьківщину, отримавши посаду в уряді. В ідеалі - прем'єр-міністра. До речі, повертатися панові Саакашвілі є куди. Мій колега Євген Плинский знайшов його будинок в Тбілісі, який залишилося трохи довести до розуму.
Думаю, після "українського вояжу Николозовича" гроші на це знайдуться.", - повідомив Дубинський на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Банк "Михайлівський" готують до банкрутства

Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський повідомив, що із поверненням Надії Савченко у політичній кар'єрі Юлії Тимошенко та Петра Порошенка почнуться проблеми.