У Києві розпочали активну боротьбу з боржниками, які не платять за холодну воду. "Київводоканал" має намір відключати киянам каналізацію.

"Відключення холодної води заборонено згідно із законом. Але немає заборони на відключення каналізації, і у виняткових випадках найбільш злісним неплатникам будемо відключати каналізаційні лічильники - така технічна можливість є", - розповів "Вестям" голова "Київводоканалу" Дмитро Новіцкий.

Він також зазначив, що спецконтролери від "Київводоканалу" раз у півроку будуть звіряти показники лічильника з даними в платіжках в кожній київській квартирі.

Читайте також: Чоловік влаштував стрілянину в житловому комплексі під Києвом

"Людям, у яких є лічильники, але вони не вносять показники в платіжки і, відповідно, не платять, буде нарахована плата за загальним нормативом. Тобто 4,5 куб. м на людину в звичайний час і 6,3 куб. м - в разі відсутності гарячої води. Справа в тому, що близько 164 тисяч киян не заплатили в травні за холодну воду. З них 38 тисяч не платили більше трьох місяців, їм ми вже виставили рахунки за середньомісячним показником. А 62 тис. Споживачів - в цьому році взагалі не заплатили ні разу, їм також було виставлено рахунок за нормативом", - пояснив Новіцький.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще