У жителів Київської області паніка – кажуть, що в полі знайшли тіло молодої жінки. Пов'язують це із маніяком-некрофілом, який вбив в столиці двох жінок, а потім зґвалтував. "Молода жінка, вона була зґвалтована, бо лежала повністю гола. Вчора бачила купу міліції, між Хотовом та Чабанами", - пишуть в соцмережах жителі області.

Додають, що тіло привезли та викинули в полі. Згадують про ще два випадки, які сталися минулого тижня. В Дарницькому районі знайшли 77-річну жінку, вона була вбита та зґвалтована. А в Голосіївському – 47-річну киянку, яка посеред білого дня пішла вигулювати в парк собаку. А далі, жахають один одного ще "страшнішими" подробицями. "Вже чотири ножевих трупа, всі потім були зґвалтовані. Всі складені зірочкою, про це мені сказав зам начальника Голосіївського РУВС. Він їздив на вбивство в Чабанах", - пише в соцмережах Марьяна Орлова.

В міліції "страшилку" спростували. "Знайшли тіло не жінки, а чоловіка. Подія сталась в ніч з п'ятниці на суботу. Двоє заробітчан йшли пішки з Хотова на окружну дорогу. Зайшли на заправку, купили пляшку горілки та пива. Потім в лісосмузі її розпили, посварилися, побилися. І один убив іншого, жителя Івано-Франківської області. Потім роздяг його, а речі розкидав навколо. А тіло місцеві жителі знайшли наступного ранку і викликали міліцію. По камерах відеоспостереження на АЗС знайшли тих чоловіків, встановили підозрюваного. Його вже затримали, дає покази. Це 26-річний житель Черкаської області", - розповів нам спікер міліції Київської області Микола Жукович.