В ботанічному саду Києва з'явився злочинець, який грабує дітей. Так, учора, грабіжник, по серед білого дня, відібрав у 14-річного школяра мобільний телефон.

На території ботсаду до школяра підійшов чоловік на вигляд 40 років і повідомив, що хлопець підозрюється в крадіжці сумки. Нібито, зараз прийде жінка, яка його пізнає, розповідає "Обозреватель".

Зловмисник вимагав віддати йому мобільний телефон, аргументуючи тим, "щоб підліток не втік". Отримавши мобільник, чоловік зник.

Поліція вживає заходів з пошуку та затримання зловмисника.

Читайте також: Київські аферисти наживаються на приїжджих

Популярні новини зараз
ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень Врятують від призову: кого не зачепить мобілізація у грудні В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Показати ще

Зазначимо, що в Києві орудує банда злочинців, які переодягаючись у форму поліції грабують школярів та перехожих. Поліція закликає громадян бути пильними та в жодному разі не віддавати свої речі незнайомим людям.