На україно-білоруському кордоні по різні сторони паркану відбулася бійка між двома самцями косулі.

Першим на місці інциденту з'явився представник парнокопитних з української сторони, трохи згодом прийшла тварина з Білорусі.

Сама бійка відбулась через паркан з дроту, що розділяє кордони держав. Бійка тривала, доки з боку Білорусі не з'явився вовк, що завадив вияснення стосунків косуль. Як тільки на горизонті з'явився хижак, бійка припинилась і парнокопитні кинулися тікати якомога далі.

Читайте також: 6 найдивніших дієт з усього світу

Косуля з українського боку паркану втекла першою, в той час як суперник продовжував спостерігати за вовком, невдовзі і він втік, коли хижак почав наближатися.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Вовк прийшов на місце інциденту, оглянув його, і не затримуючись надовго пішов.

Подія була знята на камеру спостереження, що встановлена на кордоні. Відео інциденту опубліковане на відео-хостингу YouTube.