У мережі з'явилося нове відео від волонтерів, тема якого війна і любов. Його присвятили Дню всіх закоханих. Для нього використовували пісню популярної української групи "Океан Ельзи".

У ролику використовували кадри того, як дівчата і дружини з дітьми проводжають своїх чоловіків на Донбас, де вони будуть охороняти територіальний кордон України. Воно з'явилося на сторінці Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів в Facebook. Озброївшись прапорами Батьківщини і любов'ю жінок бійці АТО їдуть на схід. Потім показані жахливі картини обстрілів на Донбасі, щоб показати, куди саме поїхали військові. Чорно-біле оформлення підкреслює трагізм ситуації, коли теплі любовні відносини змушені перерватись через війну.

Незважаючи на тематику відео військові АТО встигали на передовій одружиться. Так, 25 вересня військовий, 39-річний Аркадій одружився на місцевій дівчині з Авдіївки. Ще раніше житель Запоріжжя обвінчався з законною дружиною Мариною в своїй військовій частині. Товариші по службі спеціально прикрасили бойову машину, щоб молоді покаталися на ній.

Читайте також: Кохання на передовій: у Пісках зіграли весілля

Нагадаємо, що тернополянка пройшла вишкіл і поїхала на передову до свого чоловіка.

Кохання переможе війну!

Без зайвих слів. Колись настане день - закінчиться війна. Кохання переможе! Згодні? Репост!Ваші волонтери www.PeoplesProject.comМузика: Океан Ельзи "Обійми".

Опубликовано Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів 13 февраля 2016 г.