Столичний художник малює картини завдяки власноруч зконструйованій машині. Вона реагує на музику.

У столичній галереї 8bit Gallery відкрилась виставка робіт "Music without sound" Костянтина Копосова. Про це написали на офіційній сторінці Фейсбук галереї.

Про те, як ідея прийшла до митця, розповів Костянтин в коментарі Знай.ua: "Прослуховуючи свою колекцію вінілу, що не єдиний раз надихала мене на інші мої роботи, і займаючись візуалізацією в голові, я уявляв, як музика ллється з динаміків, і як голка програвача чутливо спрацьовувала на кожній звивині пластинки. Цей момент застиг кольоровим зображенням. Далі, вже через тижні, почався тривалий процес аналізу звукового супроводу, пошуки відповідності колірної гами та музичного фону, розробки оптимального механізму для здійснення задуманого мистецького проекту"

Художник малює картини за допомогою власноруч сконструйованого верстата для техно-живопису. Прилад реагує на звукові імпульси, які передаються музичними творами. Художник творив оригінальні роботи з музики Elvis Presley, Billy Holiday, The Rolling Stones, The Velvet Undergraund.

Прослухати композицію одночасно зі спогляданням картини на виставці поки не можна. "На жаль, сьогодні немає технічних можливостей для здійснення такої ідеї. Тому вона залишається тільки в планах" - розповідає художник.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

У галереї картини виставлятимуться до 22 березня. Перед закриттям виставки в галереї 8bit організують живу трансляцію створення однієї з таких "вінілових полотен '', під звуковий супровід, який вибере молодь під час онлайн-опитування. Колективним рішенням також стане вибір кольорової гамми картини.