Невідомі пошкодили автомобіль кандидата у депутати до Чернівецької міської ради від партії "Європейська Солідарність" Андрія Шалєєва. Розбили вітрове та заднє скло авто.

Про це повідомив голова Чернівецької міської організації партії "ЄС" Василь Максимюк.

"Ми наголошуємо, що подібними варварськими діями наші політичні опоненти лише шкодять своїй власній репутації, адже будь-яка агресія – це підло, низько, боягузливо! Це шлях в нікуди!

Жодні протиправні дії не залякають нас, наших прихильників і усіх справжніх патріотів. Ви не змусите нас відступити від власних принципів, від обраного нами шляху на побудову європейської Буковини, європейських Чернівців!" – заявив Василь Максимюк.

"Європейська Солідарність" вимагає від правоохоронних органів встановити причетних до пошкодження власності колеги і покарати винних заради того, щоб не допусти повторення прояву агресії проти чернівчан.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

"Ми будемо відстоювати нашу гідність, захищати кожного партійця, кожного прихильника партії "Європейська Солідарність", кожного українця! Разом – ми сила. Не дамо криміналу керувати містом Чернівці", - додав він.

"За твою активну позицію тебе хочуть "зажати" на роботі, звільнити або заподіювати шкоду. Хочу сказати – не вийде.

Сьогодні вночі було пошкоджено мій автомобіль. Це вже вдруге. Другий раз були розбиті вітрове і заднє скло автомобіля, і зроблені такі протиправні речі. Це підло, боягузливо і – головне – протиправно. Вибори проходять, а ми лишаємося. Нам потім лишатися і жити в цьому місті, і дивитися один одному в очі.

Хочу запевнити, що маю активну громадську і політичну позицію. Ми і надалі, навіть після таких випадків, будемо з нашою командою відстоювати інтереси Чернівців – міста і чернівчан. Нас не зламати.

Що не вбиває – робить нас сильнішими", - прокоментував подію Андрій Шалєєв.

Дорогі друзі! ⚡️Невідомі особи пошкодили автомобіль кандидата у депутати до Чернівецької міської ради від партії Європейська Солідарність Андрія Шалєєаа, розбивши вітрове та заднє скло автівки. Ми наголошуємо, що подібними варварськими діями наші політичні опоненти лише шкодять своїй власній репутації, адже будь-яка агресія – це підло, низько, боягузливо! Це шлях в нікуди! Жодні протиправні дії не залякають нас, наших прихильників і усіх справжніх патріотів. Ви не змусите нас відступити від власних принципів, від обраного нами шляху на побудову європейської Буковини, європейських Чернівців! ❗️Ми вимагаємо від правоохоронних органів встановити причетних до пошкодження власності нашого колеги і покарати винних заради того, щоб не допусти повторення прояву агресії проти чернівчан. Ми будемо відстоювати нашу гідність, захищати кожного партійця, кожного прихильника партії "Європейська Солідарность", кожного українця! ✅ Разом ми - непереможні!

Geplaatst door Європейська Солідарність - Чернівці op Donderdag 24 september 2020

Нагадаємо, що знищений спорткар Chevrolet Corvette C8 повністю знищили в ДТП, від авто мало що залишилося.

Як повідомляв портал Знай.uа, під Чернівцями вбивця за кермом зламав жінці хребет і підло втік, копи пішли слідом.

Також портал Знай.uа писав, що Христина Соловій постраждала від переслідувань "палкого шанувальника": "Роки у страху"