У Чернівецькій області поліція виписала штраф чоловіку, який знаходився у громадському місці без паспорту.

Відповідну постанову опубліковнао на сайті Сокирянського районного суду.

Так, у справі йдеться, що 16 серпня патрульні зупинили чоловіка та попросили пред`явити документ, що засвідчує особу. Паспорта у затриманого не було, цим чоловік порушив п. 2. п. 10 Постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 - вона зобов`язує громадян носити із собою документи у період карантину.

На суді чоловік поянив, що паспорт він загубив, а на відновлення не має грошей. За його словами, працівники поліції ніяк не відреагували на його пояснення та склали протокол про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності.

Водночас підсудний попросив суд закрити провадження, оскільки коштів для сплати штрафу він також не має. Сокирянський районний суд визнав чоловіка винним, але при цьому звільнив його від штрафу, обмежившись усним попередженням.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще