У центрі Дніпра на площі біля обласної ради та Обласної адміністрації з'явилася плита з ім'ям міського голови Бориса Філатова, однак через півдня зникла. Відповідні знімки стали публікувати користувачі соцмереж.

Відомо, що 24 червня біля Дніпропетровської ОДА з'явився червоно-чорний прапор, який Борис Філатов назвав політичною акцією. Нещодавно, під прапором хтось встановив плиту з ім'ям мера, проте вона через півдня кудись таємниче зникла. Городяни поняття не мають, хто її встановив, навіщо і куди вона зникла.

"Цей червоно-чорний прапор – символ боротьби за незалежність Батьківщини урочисто піднято 28 травня 2020 року, патріотичним товариством під партонатом міського голови Дніпра Бориса Філатова", - йдеться у написі на плиті.

У Дніпрі з'явилася і зникла плита з ім'ям Борис Філатова / фото: соцмережі

Відомо, що спочатку червоно-чорний прапор був піднятий біля стін Міської ради на прохання ветеранів АТО, проте вже на наступний день його зняли. Незадовго ді цього Облдержадміністрації підняли такий же прапор, тільки ось він тримається досі. Борис Філатов пояснив, що встановлення прапора ініціювали громадські діячі з-за того, що поруч, у парку ракет, червоно-чорний прапор був знятий і переданий в музей місцевого самоврядування.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадаємо, що в Дніпрі збільшать штрафи за неправильну утилізацію сміття.

Як повідомляв портал Знай.иа Борис Філатов прокоментував скандал з участю Галини Третьякової.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі відкриють центр для допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства.