У Марганці на десятому кварталі в квартиру до людей залетіло поранене совеня. Тепер "господарі" думають, як йому допомогти і куди після цього віддати.

Про це стало відомо з групи "Типовий Марганець" у Фейсбуці.

Як повідомляє автор поста, у совеняти є ранка на крилі. Можливо він невдало приземлився і пошкодив крильце.

"Скоріше за все, коли приземлявся пошкодив крильце, є ранка на крилі. Винесли його на вулицю, щоб випустити. Але він не зміг злетіти! Залишати його в такому стані на вулиці ми не можемо. Ранку продезінфікували",- пише автор поста.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Автор публікації цікавиться, куди можна звернутися за допомогою і до якого фахівця нести пернатого. Так як у сім'ї з марганцю будинку живе кіт і немає досвіду догляду за совами.

Як виявилося, в місті немає ветклінік для пернатих. Але місцеві жителі порадили їм поки погодувати совеня шматочками сирого м'яса, щоб він не голодував. А потім попросили звернутися за допомогою до ветеринарів "Колібрі " або" Пташина хатата " в Дніпрі.