У Дніпропетровській області помер молодий спортсмен, який отримав поранення в голову в Первомайську. Молодий чоловік був найважчим постраждалим.

Молодий чоловік отримав поранення в голову і був всі ці дні в комі. Про це йдеться в повідомленні Мост-Дніпро.

Ростислав Мітельський помер сьогодні 11 листопада в лікарні. Він був у критичному стані з найважчими пораненнями з усіх постраждалих. Медики розповіли, що Ростислав перебував у комі третього ступеня.

Молодий чоловік був майстром спорту з козацького бою, призером чемпіонатів і Кубків світу та Європи, переможцем Всеукраїнських чемпіонатів і турнірів з кікбоксингу. Хлопець навчався на третьому курсі військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Показати ще

Станом на сьогодні ще двоє постраждалих перебувають на лікуванні в лікарні Мечникова в Дніпрі. Життю цих людей нічого не загрожує. Ще один потерпілий потребує переливання крові через важку травму ноги.

Варто нагадати, що стріляли в ніч з 6 на 7 листопада в Первомайську. Група чоловіків посварилася, а потім зав'язалася бійка. В результаті стрілянини поранення отримали чотири людини, які були спортсменами місцевого клубу.

Нагадавши, Знай писав, що російського педіатра любов Яровикову звинувачують у смерті восьмирічного хлопчика в Іваново, який загинув незабаром після огляду лікарем.

Також Знай повідомляв, що у Тернополі повідомили про смерть дитячого лікаря Зміян Лідії Василівни.

Нещодавно Знай передавав, що 21 жовтня в Дніпропетровській області в місті Нікополь пішла з життя Тетяна Савченко.