Біографія

Михайло Забродський народився 24 січня 1974 року

Знак Зодіаку: Водолій, рік Дерев'яного Тигра

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською, англійською

Чи справді Михайло Віталійович Забродський - один з героїв війни або він лише звичайний ставленик Порошенко?

Правда, що в якості командира АТО він не виявив професіоналізму і лідерських якостей? Зв'язки, минуле і сучасне Володимира Забродського, ви знайдете в цій статті.

Сім'я

Забродський Михайло Віталійович родом з сім'ї спадкових військових. Він народився і виріс в Дніпропетровську (сучасному Дніпрі). З ранніх років готувався продовжити сімейну справу. Відрізняється дісцпілінірованностью, почуттям обов'язку і відповідальністю, що зробило його одним з кращих українських кадрових військових. Крім того, особисті якості Забродського зробили його ідеальною фігурою для президента Порошенко, який завжди вибирав «слухняних» людей в команду.

Про особисте життя Забродського закидання мало чого відомо. Його сім'я складається з дружини Забродської Тетяни Миколаївни. Військовий має сина. Деталі його приватного життя - «таємниця за сімома печатками».

Освіта

Забродський Михайло Віталійович є одним з найбільш кваліфікованих військових наших днів. Відомо, що після закінчення середньої школи в 1989 році він вступив до Військово-космічної академію імені О.Ф. Можайського, що знаходиться в Санкт-Петербурзі.

Один з головних героїв АТО, за іронією долі, має російську класичну військову освіту. Військовий вийшов зі стін одного з кращих профільних ВНЗ Європи лише в 1994 році.

Пізніше Михайло Забродський, дружина якого завжди допомагала йому в досягненні цілей, відправився на навчання в США. Військовий став одним з перших українців, які стали слухачами коледжу Командування армії і штабу США. Забродський - один з небагатьох українських командирів, які вільно володіють англійською мовою.

Будучи в якості одного з героїв АТО, у 2017 році Забродський встиг заочно закінчити Національний університет оборони України.

Кар'єра і бізнес

Військову службу Михайло Віталійович почав в російській армії. Один з найбільш впливових і авторитетних сучасних українських військових на протязі п'яти років був контрактником в армії РФ, з якою пізніше сам воював на протязі багатьох років.

В кінці 90-з Михайло Забродський по невказаним причинам повернувся на історичну батьківщину - в Україну. Військовий починає службу в складі 95-ї окремої аеромобільної бригади. Забродський починає службу в українській армії з позиції командира взводу.


Перший високий чин в українській армії Михайло Забродський отримав в 2009 році. Досвідчений військовий стає підполковником і призначається начальником штабу, а також виконує обов'язки першого заступника командувача 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Вже восени того ж року Михайло Забродський стає командувачем українського контингенту, який виконує бойові завдання в складі спільного миротворчого батальйону, в якому проходили службу бійці з України та Польщі. Підрозділ мав назву «УкрПолбат» і базувалося на території Косово.

Особовий склад підрозділу складали службовці 95-ї окремої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ.

Наступний успіх на службі очікує Забродського в січні 2013 року. Тоді військовий став командувачем 95-ї окремої аеромобільної бригади, що базується в Житомирі.

Нова глава в житті Михайла Забродського починається в 2014 році, з початком україно-російської війни. Як командир аеромобільної бригади Забродський виконував бойові завдання з блокування міст Слов'янськ і Краматорськ. Полковник Забродський захопив і утримував найважливіший опорний пункт на сході країни - гору Карачун.

Слава приходить до Забродського в квітні 2014 року, коли під його командуванням було відбита військова техніка 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, що раніше була затримана сепаратистами на території міста Слов'янськ.

До свого послужного списку Забродський також додав блокування групи россійських військових і бойовиків у населеного пункту Крива Лука. Саме Михайло Віталійович організував операцію по припиненню просування проросійський сил вглиб країни.

Крім того, 23 травня 2014 року Михайло Забродський, компромат на якого в Мережі цікавить багатьох з об'єктивних причин, особисто бере участь в операції по розблокуванню 2-го батальйону 30-1 ОМБРр недалеко від Рубіжного.

Літо 2014 року був з багатьох причин одним з найгірших періодів в історії України. Не виключенням даний час став і для Забродського. Загін полковника здійснив небезпечний рейд в тил противника, а також при виконанні бойових завдань пройшов близько 470 кілометрів від Слов'янська до Маріуполя. Михайло Віталійович разом з бійцями пройшов україно-російський кордон, «вивчивши» відрізок від Луганська до заходу Донецької області.

Пізніше американський військовий експерт Філіп Карбер заявив, що рейд Забродського виявився найбільшим в новітній військової історії.

24 серпня 2014 року про полковника Михайла Забродського дізналася вся країна. Військовий став командиром зведеного парадного батальйону учасників АТО в ході військового параду, приуроченого до Дня Незалежності України.

Успіхи Забродського на фронті були відзначені в березні 2015 року, коли він був призначений командувачем високомобільних десантних військ Збройних сил України.

У червні 2015 року Михайло Забродський, досьє на якого включає десятки важливих подій з новітньої історії нашої країни, командував українським військом під час боїв за Мар'їнку. У серпні того ж року Михайло Віталійович отримує звання «генерал-майора», а пізніше - «генерала-лейтинанта».

У листопаді 2017 року Забродський командує силами АТО, проте склав свої повноваження в березні 2018 року по вказаним причин.

На даний момент генерал Михайло Забродський згадується в ЗМІ не як видатний військовий, а як учасник команди п'ятого президента України Петра Порошенка. Колишній «гарант» закликав «свого» до складу нового проекту - «Європейська Солідарність». Герой АТО постарається потрапити до складу дев'ятого скликання Верховної Ради.

Михайло Забродський є одним з найбільш нагороджених сучасних українських військових. Має звання Герой України і є кавалером Орлена «Золота Зірка». Також має ордена Богдана Хмельницького та Данила Галицького. Відзначено відзнакою Міністерства оборони України, медаллю «За спільну службу» та нагрудним знаком «15 років аеромобільним військам Сухопутних військ Збройних Сил України».

Михайло Забродський є забезпеченою людиною. У своїй податковій декларації він декларував активи в розмірі 555,46 тисяч гривень. Крім того, генерал мав заощадження в розмірі, що перевищує 1 мільйон гривень. Має Забродський і доларові заощадження в розмірі 14, 4 тисяч доларів.

Військовий не заявляв про наявність прав власності на нерухоме майно, однак вказував декларації приватне авто марки «Тайота».

Компромат і чутки

Михайло Забродський є одним з українських військових, зарахованих в Росії до числа військових злочинців. У вересні 2017 генерал був звинувачений Слідчим комітетом Росії в злочинах проти світу і безпеки людстві. На думку російських слідчих, український військовий причетний до серії злочинів на південному сході України.

Разом з Забродським російські правоохоронці також звинуватили ще двадцять представників армії і уряду нашої країни.

Відзначимо, що правомірність російських обвинувачень і їхнього об'єктивність викликає сумніви не тільки в Україні, але і серед світової спільноти.

Михайло Забродський називається «людиною Порошенка». Герой АТО відрізняється вірністю п'ятого президенту України, яку його критики публічно порівнюють з собачою. Генерал завжди відстоював інтереси колишнього гаранта і згідно з чутками є його найвірнішим і виконавчим соратником протягом п'яти останніх років.

Генерал критикується за можливу участь в корупційних схемах, які процвітали в армії при правлінні президента. Опоненти Забродського, Фейсбук якого користується популярністю, часто називають його «злодієм» і «мородером». Однак, ніяких офіційних підтверджень інформації хейтерів генерала до наших днів так і не було опубліковано.

Безліч негативу обрушилося на Михайла Забродського під час його командування силами АТО, пізніше переформітірованного в «Операцію Об'єднаних Сил». Генерала критикували за непрофесійність, безініціативність і неможливість провести успішні заходи щодо ліквідації сил російської армії і сепаратистів на території Донецької та Луганської областей.

Знову увагу громадськості Забродський звернув в червні 2019 року, коли він виступив одним з головних осіб передвиборчого списку партії «Європейська Солідарність», лідером якої є Президент Порошенко.

Багато користувачів публічно висміяли Михайла Віталійовича за його слова про те, що Порошенко був успішним президентом і в майбутньому зможе реалізувати принципи реалізації політики інтеграції України в ЄС.

Фотографії

Відео

Посилання

Фейсбук