Дубіль Валерій Олександрович - народний депутат України, член партії Тимошенко і фанат Московського патріархату. Фігурант кримінальних справ, одіозний політик і депутат з темним минулим. Його прагнення потрапити до Верховної Ради - це привід повернутися на улюблені теплі місця.

Дубіль Валерій

Біографія

Народився Валерій Дубіль 26 вересня 1973 року у місті Черновоград Львівської області в родині військового. Після закінчення медичного училища в 1992 році, пішов працювати в центральну міську лікарню в Прилуках. Як пишуть джерела, в цей час активно займався своїм невеликим бізнесом - розкраданням військової бази і торгівлею всім, що під руку попадеться батькові-прапорщику. Мабуть, рятувати життя так і не вдалося, зате свою сім'ю він вирішив витягнути з гніту 90-х своїм оригінальним способом.

Дубіля звинувачують в роботі на рекетирів і бандитів, активному пособництві бандам в Прилуках і особливий статус серед шпани міста.

Уже в 1998 році Дубіль почав свою кар'єру депутата, але паралельно вів бізнес, який складно назвати чесним.

У 2000 весела банда "Європейців" приїхала до Києва, підкорювати столицю, на чолі угруповання стояв Валерій Олександрович. Після перемог у своїй області, а саме - звинувачень в грабежах, вбивствах, пособництві і тд, Валерій перейшов на більш великі ігри. Так, в 2002 році він потрапив до Юлії Тимошенко.

До 2019 року Дубіль встиг побувати і в районних радах і в Парламенті. До сих пір його звинувачують в минулих і справжніх зв'язках зі злочинним світом. Не до кінця зрозуміло, навіщо Юлії Тимошенко такий відвертий бандит в команді. Всі звинувачення, озвучені на даний момент можуть потягнути на довічне ув'язнення, з урахуванням вбивств і грабежів.

Дубіль Валерий

Сім'я

Дружина Валентина Іванівна, сім'я виховує чотирьох дітей.

Освіта

Закінчив медичне училище в Прилуках і отримав професію фельдшера-акушера. У 2004 році закінчив Київський національний економічний університет за фахом економіста-маркетолога.

Кар'єра і бізнес

Депутат по закінченню училища значився з 1992 року в приймальному відділенні міської лікарні, але точних даних про це немає, тому є підозра, що Дубіль був тільки теоретично фельдшером, а по-факту, з 1995 року є підприємцем. Крім підприємливості в питаннях грабежу, він ще й став в 1998 році місцевим депутатом в Прилуках.

З 2000 року він числиться, як засновник благодійного фонду.

У 2002 вже був обраний депутатом від партії Тимошенко.

У 2006-2008 роках був депутатом Дніпровської районної ради.

З 2008 року - народний депутат від блоку "Батьківщина".

У 2012 році знову потрапив до Парламенту, став заступником голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

в 2019 році став заступником голови партії Тимошенко. В даний момент також працює на благо рідної партії і збирається потрапити в Парламент.

Компромат і чутки

Здається, що чутки навколо Валерія Дубіля не вщухають з моменту його перехідного віку. Спочатку треба сказати про його заслуги перед бандитською тусовкою Прилук. Багато джерел безпосередньо звинувачують Валерія в рекеті, грабежах і навіть вбивства. Починаючи з 1992 року, коли нібито фельдшер, займався продажем кольорових металів. Його батько-прапорщик був причетний до розкрадання державного майна на авіабазі, де працював.

У Верховній Раді

Після збуту металобрухту, Дубіль пішов в банду "Європейці" в Прилуках, де швидко став авторитетним членом. Угруповання звинувачували в убивствах і нападах на бізнесменів. Більшою мірою, європейці займалися розкраданням і збутом кольорових металів в кількох областях. Дубіль в цьому суспільстві займав місце "чистильника", який очищав дорогу від незручних людей. Про приклад такого дерибану говорять багато видань - про Прилуцький аеропорт. Він став найяскравішим прикладом роботи європейців і зокрема майбутнього депутата. А допомагав йому в цьому - тато, який працює на тому ж аеродромі.

Поки інші тільки думали, як отримувати стабільний дохід, Валерій пішов в політику. І там почалися вже справи поцікавіше - захоплення земель, договірні рішення і тд.

Уже будучи народним депутатом, Дубіль став фігурантом в гучних справах по "віджиму" заводів, як повідомляють ЗМІ. Такими стали Черніговторчермет і Київтрактородеталь.

А в 2014 році Дубіль був звинувачений в тому, що не задекларував свої доходи, хоча був народним обранцем.

Дубіля звинувачують у фальсифікаціях на виборах на користь Тимошенко. В якийсь момент його почав цікавити рейтинг глави партії, яка зібрала навколо себе багатьох колишніх бандитів. Але в 2019 році навіть Луценко висловився про підозру в бік Дубіля в подтасовиваніі результатів виборів. Кількість фігурантів справи досягло 5 тис осіб. На чолі - Валерій Дубіль. Грошова сума, озвучена Луценко вражає - 80 млн грн. І це все на підкупи виборців.

Особливо цікавим є той факт, що журналісти змогли помітити на фотографії російського політтехнолога на з'їзді партії Тимошенко, яка сиділа в оточенні колишніх воїнів АТО.

У період виборів Президента в 2019 році, штаби Порошенко і Тимошенко активно звинувачували один одного в підкупи виборців. Дубіль на допити так і не прийшов, а справу зам'яли, чекаючи парламентських виборів, на які Валерій знову збирається з'являтися.

Валерія Дубіля також складно назвати фанатом Уляни Супрун. Він активно критикує її роботу і вважає, що реформа провальна. Його думка, що чиновники надто гноблять МОЗ, трохи дивна, адже, сам депутат не особливо то вникав в молодості в питання медицини, зате зараз з нальотом вченості говорить про своїх міркуваннях з цього приводу.

В даний момент Дубіль маніпулює званням лікаря, вдаючи, що хоче допомогти представникам охорони здоров'я. До цього він займався рекетом і його мало цікавило, скільки заробляють лікарі, але перед виборами Валерій зробив рейд по лікарня, обіцяючи повну підтримку всім медикам. Звичайно, за умови проходження в Раду.

Цікавим для громадськості стала історія про підкуп кандидата в президенти Юрія Тимошенко. Всім зрозумілі наміри за якими співзвучний з Юлією Тимошенко кандидат вирішив піти у глави держави. У підкупі такого технічного кандидата звинувачується Дубинський. Ця схема стара, як світ, але в сучасному 2019 все ще використовується для обману наївних громадян.

Дивна компанія, яка зібралася навколо Юлії Володимирівни нагадує повернення в лихі 90-ті, коли силою відбирали заводи, нацьковували податкову, вбивали директорів і жили по законами братви, а не Конституції. Таке повернення нагадує часи Януковича, хоча Тимошенко все ще наполягає на своїй відособленості від колишнього президента.

Декларація

Найкращою картиною світу виявляється декларація Дубіля. Адже, він і його сім'я - це приклад заможного сімейства, яке може претендувати на найбагатших українців: 7 земельних ділянок, 2 квартири, 3 будинки з них один дачний і 7 нежитлових приміщень. При цьому народний депутат все ще стверджує, що у нього немає бізнесу. Це все за депутатські гроші куплено. У Дубіля 2 машини і мотоцикл.

Цікавий факт: він відкрив "Агентство нерухомості Європа", який співзвучний з його справою молодості - угрупованням "Європейці". В Агентстві він має 100% права власності. Також є власником ще однієї фірми - "Бізнес ріелт консалтинг". І має частку в ТОВ "Грант Альянс".

Фотографії

Дубіль Валерій голосує

Дубіль Валерій

Дубіль Валерій з друзями

Дубіль Валерій цікавиться медициною

Відео

Посилання

Facebook