Біографія

Ігор Олександрович Абрамович народився 24 серпня 1984 року.

Знак Зодіаку: Діва

Народився в рік Дерев'яного Щура

Розмовляє російською, українською та англійською

Національність: єврей українського походження

Віросповідання: православний

Сім'я

Игорь Абрамович
Игорь Абрамович

Ігор Абрамович, досьє на якого все ще формується в Мережі, є сімейною людиною. Він має дружину по імені Марина.

Пара має чотирьох дітей: сина Іллю і дочок Єву, Ніку і Лію.

Освіта

Игорь Абрамович
Игорь Абрамович

За інформацією з відкритих джерел, Ігор Абрамович має чотири вищі освіти:

Харківська національна академія народного господарства (спеціальність «Економіка підприємств», 2007), Харківський політехнічний інститут (спеціальність «Адміністративний менеджмент», 2009), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (спеціальність «Геофізика», 2014), Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сикорського (спеціальність «Теплоенергетика», 2017).

Кар'єра і бізнес

Ігор Абрамович
Ігор Абрамович

За інформацією джерел, Ігор Абрамович працював на керівних посадах в будівельному холдингу (2007-2012), був заступником голови правління ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» (2012-2015), а також – акціонером та президентом енергогенеруючої компанії ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна Компанія» (2015-2016), президентом INTER ENERGY GROUP (2016-2017).

До обрання народним депутатом (2019 р.) основні напрямки бізнесу Ігоря Абрамовича – газовидобувна галузь, альтернативна енергетика, трейдинг газу і електроенергії, дорожнє будівництво, будівництво і девелопмент житлової та комерційної нерухомості, ІТ технології та фондові ринки.

В 2015 році створив газовидобувну компанію ТОВ «Укргаз Інвест». Згодом 50% долі в компанії продав інвестиційному фонду «Каскад-Інвест» Віталія Хомутинника.

За даними відкритого реєстру, в групу компаній Абрамовича входять як українські юридичні особи, так і нерезидентські структури АЙМІНІ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД, САМАЛЕНІ ФАЙНЕНС ЛТД., ЕЙМІНІ ХОЛДИНГЗ ЛТД., НІСІОМІ ИНВЕСТМЕНТС.

Згідно деяких джерел, Ігор Абрамович був депутатом Жовтневої районної ради м. Харкова, під час каденції працював в Комісії з питань ЖКГ (2006-2011), та помічником депутата Верховної Ради шостого скликання Олександра Фельдмана (2007-2012).

Широкій громадськості ім'я Ігоря Абрамовича стало відомо лише в 2019 році. Тоді підприємець обрався до Верховної Ради України від Опозиційного блоку - За життя під номером 14.

У дев'ятому скликанні парламенту він займає місце заступника голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Крім того, Ігор Абрамович входить в Постійну делегацію Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО.

Відомо, що депутатом задекларовано понад 19 млн. гривень і близько 2,5 млн доларів США. Дружині політика належать дві квартири в Києві площею 81 і 48 метрів.

Є у Абрамович і квартира в Харкові площею понад 60 метрів.

Ігор Олександрович володіє двома дорогими швейцарськими годинниками, марок Ролекс і Брігет.

Він також може похвалитися цінними запонками від Тома Форда і Якобс і Ко.

Крім того, йому належать аксесуари від модних будинків Гермес і Лора Піана.

Політик, компромат на якого є рідкістю в мережі, має колекцію творів мистецтва. Йому належать 8 картин невідомого авторства, статуя, скульптура і цінна ікона. А також - рукавичка з автографами різних чемпіонів світу.

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата на сайті Верховної Ради.