All inclusive для українців: чим заманюють поляки довірливих заробітчан

поділитись
Сусідня країна надто різко змінила правила

Останнім часом українські заробітчани почали користуватися неймовірною популярністю у Польщі. Керівники фірм готові піти на все, аби не втратити фахівців: підвищили навіть погодинну оплату праці від 9 злотих до 11 в годину (98 грн).

За кожного нашого співвітчизника банки пропонують рекрутерам (спеціалістам з пошуку іноземних співробітників, - ред.) по € 50, якщо він захоче відкрити рахунок, повідомляє Politeka.

Почали також виготовляти продукцію спеціально для українців, принаймні, на дрібних підприємствах, запроваджують окремі спеціальні тарифи і оператори мобільного зв'язку – із безкоштовним доступом в соцмережі і месенджери, а польська пошта активно хизується постійними знижками на посилки в Україну.

Щоб нашим заробітчанам не було так сумно, організовують вечірки і танці, в бібліотеках готують добірки книг, котрі можуть зацікавити іноземців. І така активність цілком зрозуміла, адже за останніми статистичними даними виїхали на заробітки більше мільйона українців, але реальні цифри набагато перевищують ці показники. Тому й доводиться місцевим керівникам змінювати правила:

 "Я ось зараз в Google задаю польською мовою "банківські послуги для українців", і у мене відразу випадає шість банків, де для українців українською мовою пропонують послуги. Якщо ви приїдете на автовокзал Варшави, то побачите, що там оголошеннями і рекламою на українському обвішані всі стіни. Це і банки, і мобільний зв’язок з більш дешевими дзвінками і SMS на батьківщину, і житло, і готелі. Дійсно польський бізнес зараз конкурує за українців, тому що їх досить багато. У тому числі і молоді", - пояснюють експерти.

У той же час поляки борються із нелегалами, вигадуючи для них всілякі обмеження: приміром, дається тиждень після прийому на роботу на в’їзд в країну, і якщо працівник не встигне, то віза анулюється.

Найбільш затребуваними  у Польщі досі залишаються вакансії в IT-сфері , обслуговуючого персоналу у зонах відпочинку та у галузі сільського господарства.

Дивіться: скільки заробляють українці у Польщі?

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям пояснили деталі працевлаштування у Польщі.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Польща, Україна, заробітчани
Просте прохання може принести енергетичні проблеми у ваше життя
0
0
22:27 19.08.2018
Вчені знайшли спосіб дізнатися, скільки років проживе людина
0
0
21:33 19.08.2018
Порівняльні експерименти над мозком дали несподівані результати
0
0
16:24 19.08.2018
Згідно з традиціями давньої церкви, до яблучного Спасу було приурочено освячення різних плодів
0
0
14:45 19.08.2018
Дорофєєва позує в образі зі зйомок спільного з Монатиком кліпу на пісню "Глибоко"
0
0
14:00 19.08.2018