Киянам вдалося встановити особу "маніяка", котрий нібито постійно нападав на дівчат переважно у Солом’янському районі. Спільно із правоохоронцям його нарешті затримали.

“25 січня близько 20:00 біля входу в Нацполіцію зібралися півтора десятка чоловіків і кілька дівчат (серед них були потерпілі від дій злочинця) для організації пошуку підозрюваного”, — підтвердили очевидці на сторінці "Турецьке містечко" у Facebook.

Один із присутніх був із досвідом роботи у правоохоронних органах, тому швидко дізнався місцезнаходження злочинця і покликав із собою інших на підтримку. Цілим натовпом відправили додому до ймовірного кривдника, зустріла їх дружина із дитиною, повідомляє Politeka.

Підозрюваного удома не виявилося, патрульні поговорили із батьками, попросили вплинути на сина і добровільно з’явитися в поліцію.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Згодом чоловік зв'язався з ними телефоном, але був настільки п'яний, що не уявляв всю складність ситуації. Дружина була дуже здивована і запевняла: нічого про це знала.

Хоча за попередніми підрахунками, кількість його жертв вже більше 10-ти. На нього вже написали заяви восьмеро жінок. Копи також звернулися до всіх постраждалих із проханням терміново прийти до слідчого для дачі показань.

Дивіться: Борисполем ширяться чутки про маніяка, який полює на жінок

Як повідомляв портал "Знай.ua", маніяк-збоченець підстерігає киянок у ліфтах.