Поки ви трясетеся в вагоні метро, ​​добираючись до роботи або навчання, вашу карту можуть успішно "обробляти". Та так, що після прибуття до місця призначення ви виявите, що на рахунку ні копійки.

На своїй сторінці в Facebook пише Олексій Довбуш і прикріплює відповідне фото."Ось такі товариші зустрічаються в метро. За допомогою терміналів вони безконтактно знімають гроші з карток PayPass. Для цього достатньо піднести термінал на 5-20 см до місця зберігання карти", - пише він.

У коментарях користувачі пишуть, що пристрій не може зчитувати інформацію на відстані більше двох сантиметрів, і в більшості випадків потрібно ввести пароль для підтвердження. Але це тільки в більшості випадків. А в годину пік опинитися в двох сантиметрах від своєї мети - нікчемна справа.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що робити, якщо ви став жертвою кібершахраїв і з вашої картки зняли гроші.