Відомий австрійський артист Томас Нойвірт, більш відомий за псевдонімом Кончіта Вурст, зізнався, що тест на ВІЛ дав позитивний результат.

Про це Вурст розповіла підписникам на своїй сторінці в Instagram.Спочатку він не збирався афішувати свій ВІЛ-статус, але це довелося зробити після того, як його колишній сексуальний партнер став погрожувати оприлюднити інформацію.

"Я нікому не дозволю лякати мене і впливати на моє життя", - написав співак.Кончіта Вурст представляла Австрію на міжнародному музичному конкурсі "Євробачення" і здобула перемогу в 2014 році. Образ "жінки з бородою" подарував артисту приголомшливий успіх, раніше нічого подібного на сцені світ не бачив. Нойвірт вигадав цей образ в 2011 році. За допомогою нього співак прагне дати людям привід замислитися про природу інакшості, ксенофобії і про толерантність.

Кончіта Вурст хвора на ВІЛ


Том Нойвірт народився 6 листопада 1988 року в австрійському місті Гмунден. Дитинство провів в невеликому селі з 3 тисячами жителів Бад-Міттерндорф в Штирії. Уже з ранніх років Том виявляв інтерес до жіночого одягу, а в підлітковому віці зауважив, що його приваблюють чоловіки. У 17 років він зробив камінг-аут. Живучи в невеликому селі, Тому довелося на собі відчути дискримінацію по відношенню до ЛГБТ. Том розповідає, що в школі піддавався колективному цькуванню, тому, наприклад, через страх він ходив в туалет лише під час уроків, коли там нікого не було. Батькам Тома, як він зізнався в одному з інтерв'ю, також спочатку довелося нелегко, проте сьогодні вони підтримують його "на 150 відсотків". В одному з інтерв'ю батьки Тома назвали Кончиту "донькою, якої у них ніколи не було".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вже в травні в португальському Лісабоні пройде "Євробачення 2018". У мережі вже опублікували офіційні саундтрек і логотип конкурсу.