20 січня в Запоріжжі група людей силою проникли в дві сусідніх аптеки, винесли звідти кілька ящиків з ліками і підпалили. Вони назвалися активістами, які займаються боротьбою з наркоманією, і повідомили, що знищують нарковмісні препарати, тому що дані аптеки нібито продавали їх без рецепта. Назва препаратів не уточнюється, але, судячи з інформації від телеграм-каналу @TGHydra, мова йде про таблетки з кодеїном - знеболюючою і пригнічуючою кашель речовиною.

Через час на місце прибули пожежники, загасили майже догорілі ліки, і не менше 20 поліцейських, які постали на захист постраждалих аптек і двох сусідніх. Нікого не затримали. Подія була детально знята на відео самими активістами, які виклали його на своєму Youtube-каналі.

Пізніше на місце прибула оперативно-слідча група, а в Нацполіції пообіцяли незабаром дати офіційний коментар, і повідомили, що ведеться розслідування.

Популярні новини зараз

Головні новини за день вівторка, 28 січня: поки Україна скасовує всі рейси з Китаєм, на ОLX продають "вакцину" від коронавірусу

Лежало кілька днів: в Києві поліцейські знайшли тіло без обличчя

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

Показати ще